TR|EN
Güncel
E-Bülten Aboneliği
Casp 2022
EUROCORR
Çelik Yapılar Extra
Tevfik Seno Arda Lisesi
Etkinlikler > Yarışmalar > SteelPRO
Yarışma: 7 - Yıl: 2010

İlk Turda Elenenler


İlk Turda Elenenler

Mustafa İrfan Birincio.lu (Mühendislik Fak. İnşaat Müh. Bölümü)
İstanbul Üniversitesi

İpek Çakın (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Müge Erdi (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Hasan Alaybey Üstünbaş (Mühendislik-Mimarlık Fak. Mimarlık Böl.)
Uludağ Üniversitesi

Zeynep Beşer (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Hande Tulum (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi

Ahmet Utku Tayhani (Mühendislik Fakültesi İnşaat Müh. Bölümü)
Yıldız Teknik Üniversitesi

Volkan Güleryüz (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Gazi Üniversitesi

Orhun Ovez (Mühendislik-Mühendislik Fakültesi İnşaat Müh. Bölümü)
Balıkesir Üniversitesi

Sebla Arslan (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Ceren Yaşaro.lu (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
İstanbul Teknik Üniversitesi

Caner Bölükbaş (Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)
Boğaziçi Üniversitesi

Burhan Kaplan (Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)
Halil İbrahim Lamcı (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Ali Şahin (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
İstanbul Teknik Üniversitesi

Hasan Özkan (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Murat Sıvacılar (Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)
Mevlut Yavuz (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
İstanbul Teknik Üniversitesi

Enes Erdo.an (Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)
Yekta İpek (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Ecehan Esra Top (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
İstanbul Teknik Üniversitesi

Işıl Akgül (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Utku Güneş (Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)
Nurdan Gürlesin (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
İstanbul Teknik Üniversitesi

Cemile Demirpolat (Mühendislik Fakültesi İnşaat Müh. Bölümü)
İstanbul Üniversitesi

Ayber Gülfer (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Emine Sarıkaya (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Yıldız Teknik Üniversitesi

Gizem Akdağ (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Egemen Kızılcan (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Orta Doğu Teknik Üniversitesi

Ceren Demirci (Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)
Atılım Üniversitesi

Edlir Habili (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Nazmi Saliji (Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)
Sidita Troshani (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Orta Doğu Teknik Üniversitesi

Gülçin Erbay (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Burcu Kırcan (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Ramazan Sarı (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Orta Doğu Teknik Üniversitesi

Engin Unlu (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)
Bozok Üniversitesi

Ömer Ateş (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Erhan Çiçekli (Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)
Kemal Güvenç (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Alper Perçin (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Murat Şahin (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Ali Burak Yanarda. (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Erciyes Üniversitesi

Kübra Ergin (Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)
Selin Buse Nacitarhan (Mühendislik Fakültesi İnşaat Müh. Bölümü)
Kocaeli Üniversitesi

Özcan Meriç Vapur (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Haliç Üniversitesi

Çağrı Oğuzalp Coşkun (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Hüseyin Komşuoğlu (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Faruk Can Unal (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Dokuz Eylül Üniversitesi

Hayrullah Yıldız (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi İnşaat Müh. Bölümü)
Selçuk Üniversitesi

Eray Ertunç (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Mehmet Evram (Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)
Mustafa Üçöz (Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)
İlhan Ünal (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Doğu Akdeniz Üniversitesi

Pınar Elibüyük (Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Cansu Kısat (Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Cerem Sudaş (Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Kocaeli Üniversitesi

Muhammet Tarık Hacıoğulları (Mühendislik Fak. İnşaat Müh. Böl.)
İstanbul Teknik Üniversitesi

Emine Akbulut (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Cansu Haşal (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü
Engin Çıralı (Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)
Ege Üniversitesi

Cüneyt Akkurt (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Alper Genç (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Eray Melik Özbek (Mühendislik-Mimarlık Fak. İnşaat Müh. Bölümü)
İsmail Kanber (Mühendislik-Mimarlık Fak. İnşaat Müh. Bölümü)
Anadolu Üniversitesi

Arif Mısırlı (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Nurettin Pelen (Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)
Hakan Pulat (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Nazlı Taştekin (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Dokuz Eylül Üniversitesi

Erdinç Can (Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)
Abdullah Kekül (Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)
Meral Köprülü (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Beste Selin Sürmeli (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
İstanbul Teknik Üniversitesi

Muhammet Bucan (Mühendislik-Mimarlık Fak. İnşaat Müh. Bölümü)
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi

Serkan Eksilmez (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Yeliz Tunç (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Bozok Üniversitesi

Duygu Köse (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Mustafa Kaan Ozdo.an (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Dokuz Eylül Üniversitesi

Ozan Alptürk (Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)
Pamukkale Üniversitesi

Turgay Demirel (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Yaşar Üniversitesi

Mehmet Dayı (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Engiz Özçelik (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Murat Şaldırak (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Sebahattin Topgul (Mühendislik-Mimarlık Fak. İnşaat Müh. Bölümü)
Karadeniz Teknik Üniversitesi
© 2014 - Türk Yapısal Çelik Derneği