TR|EN
Actual Content
Newsletter
Casp 2022
EUROCORR
Çelik Yapılar Extra
Tevfik Seno Arda Lisesi

TUCSA 2020 SPONSORLUKLARINI GÜNCELLENDİ

Türk Yapısal Çelik Derneği (TUCSA) yeni etkinlikleri de dahil ettiği Sponsorlukları bugün itibariyle açıkladı. Sektör paydaşlarının, firma ve ürün tanıtımları için etkin bir şekilde yararlandıkları sponsorluklara bu yıl dört yeni etkinlik eklendi. Bir yandan ticari yarar sağlayan firmalar, diğer taraftan dernekçilik bilinciyle sektöre destek vermektedirler.
29.04.2020
 Türk Yapısal Çelik Derneği (TUCSA) yeni etkinlikleri de dahil ettiği Sponsorlukları bugün itibariyle açıkladı. Sektör paydaşlarının, firma ve ürün tanıtımları için etkin bir şekilde yararlandıkları sponsorluklara bu yıl dört yeni etkinlik eklendi:
  • Deprem ve Çelik Zirvesi
  • TUCSA Ödülleri
  • 2nd International Corrosion and Surface Protection for Steel Conference and Exhibition (CASP 2021)
  • Adım Adım Türkiye Çelik Yapılar Seminerleri


Bu yeniliklerden ilk sıradaki “Deprem ve Çelik” Zirvesi; ülkemizde son bir ay içinde meydana gelen depremler ve toplum üzerindeki etkisi göz önüne alınarak ani bir kararla Mart 2020 ayında gerçekleştirmek üzere düzenlenmiştir. TUCSA tarafından sektörel ve sosyal sorumlulukları kapsamında ortaya çıkan bu projenin, kamuoyunun bu konuda hassasiyetinin arttığı ve depreme ilişkin algılarının açık olduğu bu dönemde çok ses getireceği değerlendirilmektedir.

TUCSA Ödülleri
, 2013 yılından itibaren markalaşma yönünde sağlam adımlarla ilerlemekte, her gün daha geniş bir çevreyle kucaklaşmaktadır.

CASP 2021
, TUCSA’nın uluslararası etkinliklerinden biri olup, ülkenin öneli bir yarasına parmak basmakta, Türkiye’de her yıl korozyondan dolayı kaybedilen 50 milyar doların en azından ¼’ünü nasıl kurtarabiliriz yaklaşımıyla yolunda ilerlemektedir.

Adım Adım Türkiye - Çelik Yapılar Seminerleri
, çelik yapı bilincinin toplumun her katmanında yayılmasını ve gelişmesini hedeflemektedir. Bazen gezici bir tanıtım (Roadshow) grubu gibi özveri ile yürütülen bu etkinlik uzun yıllardır devam etmekte, her geçen gün daha organize hale getirilmeye çalışılmaktadır. 


COMMENTS
WRITE A COMMENT
No comment has been made yet.
Please add your comment to make our content more valuable.
© 2014 - Turkish Constructional Steelwork Associaton