TR|EN
Actual Content
Newsletter
Casp 2022
EUROCORR
Çelik Yapılar Extra
Tevfik Seno Arda Lisesi

COVID-19 KRİZİ İLE MÜCADELE İÇİN ALINAN EKONOMİK ÖNLEMLER

Türk Yapısal Çelik Derneği’nin de üyesi olduğu Türkiye İMSAD’ın ekonomi danışmanı Dr. Can Fuat GÜRLESEL yönetimindeki ESDH Ekonomi ve Strateji Danışmanlık Hizmetleri tarafından hazırlanan “Covid-19 Krizi İle Mücadele İçin Alınan Ekonomik Önemler” 27 Mart 2020 tarihinde yayımlandı.
27.03.2020
 Covid-19 salgınının sadece insan sağlığı açısından değil aynı zamanda ekonomik ve sosyal açıdan da küresel tahribata yol açacağı bilinmektedir. Bu kapsamda, Türk Yapısal Çelik Derneği’nin hukuk danışmanı Özbek Avukatlık Ortaklığı tarafından yayımlanan ve ekonomik paketin hukuki boyutlarını ele alan “Covid-19 Salgınıyla ilgili Açıklanan Ekonomik İstikrar Kalkanı konusundaki yazısı bu web sitesinde paylaşılmıştır.

Bugün de, STK’lar arası dayanışma kapsamında üyesi olduğumuz Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği (www.imsad.org) ekonomi danışmanı Dr. Can Fuat GÜRLESEL yönetimindeki ESDH Ekonomi ve Strateji Danışmanlık Hizmetleri tarafından “Covid-19 Krizi İle Mücadele İçin Alınan Ekonomik Önemler” 27 Mart 2020 tarihinde Türkiye İMSAD web sitesinde yayımlanmıştır. Söz konusu doküman Ekte paylaşılmıştır. 


Türkiye’de ilk Covid-19 hastasının tespit edildiği 11 Mart’ı takiben 16 Mart’ta Türk Yapısal Çelik Derneği’nin tüm üyelerine Coronavirüs’ün ekonomimize etkileri konusunda duyuru yapıldı ve ilgili makamlara aktarılmak üzere görüş ve önerileri soruldu. Gelen görüşler paralelinde alınması öngörülen önlemler önümüzdeki günlerde ilgililerle paylaşılacaktır. 
 

COMMENTS
WRITE A COMMENT
No comment has been made yet.
Please add your comment to make our content more valuable.
© 2014 - Turkish Constructional Steelwork Associaton