TR|EN
Güncel
E-Bülten Aboneliği
Casp 2022
EUROCORR
Tevfik Seno Arda Lisesi
Etkinlikler > Yarışmalar > SteelPRO
Yarışma: 4 - Yıl: 2007

İkinci Turda Elenenler


İkinci turda elenenler

Nisa Alibaşoğlu (Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Ece Guney (Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Hasan Şevki Yavuz (Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Mimarlık B.)
Yeditepe Üniversitesi

Şemsi Cem Guney (İnşaat Fakültesi İnşaat Mühendisliği  Bölümü)
İstanbul Teknik Üniversitesi

Funda Algın (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Unzile Batmanlar (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Turgut Bilen (İnşaat Fakültesi İnşaat Mühendisliği  Bölümü)
İstanbul Teknik Üniversitesi

Tarık Serhat Bozkurt (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Melih Ozubek (İnşaat Fakültesi İnşaat Mühendisliği  Bölümü)

Yiğit Yılmaz (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
İstanbul Teknik Üniversitesi

Aris Kozmidis (Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği  Bölümü)
Boğaziçi Üniversitesi

Aras Burak Şen (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
University of East London

Sabri O.uzkan (Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği  Bölümü)

Nevzat Oksuzoğluları (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Aysenem Yassa (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Doğu Akdeniz Üniversitesi

Emine Hande Ci.erli (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Serhat Ozkan (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi

İlyas Ozcakır (Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği  Bölümü)
Boğaziçi Üniversitesi

Burcin Bayburt (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Didem Cengiz (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Hilal Dundar (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
İstanbul Teknik Üniversitesi

Pınar İnci (İnşaat Fakültesi İnşaat Mühendisliği  Bölümü)

Gizem Özaltuğ (İnşaat Fakültesi İnşaat Mühendisliği  Bölümü)
Yıldız Teknik Üniversitesi

Abdülkerim Dundar (Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği  Bölümü)

Fatma Ceyda Gülserin (Mühendislik ve Mimarlık Fak. Mimarlık Bölümü)

Murat Özturan (Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği  Bölümü)

Gizem Deniz Sarptunalı (Mühendislik ve Mimarlık Fak. Mimarlık Bölümü)

İstanbul Kültür Üniversitesi

Fatih Coşkun (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Rıza Gochan (İnşaat Fakültesi İnşaat Mühendisliği  Bölümü)

Ayşe İnci Varol (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
İstanbul Teknik Üniversitesi

Mehmet Şahin Akagunduz (İnşaat Fakültesi İnşaat Muh. Bölümü)

Burak Aktan (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Mehmet Akif Cınar (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
İstanbul Teknik Üniversitesi

Ahmet Kemal Kacmaz (Mühendislik ve Mimarlık Fak. Mimarlık Bölümü)

Ulya Koseoğlu (Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Suheyla Türk (Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Şakir Yazıcı (Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği  Bölümü)

Burak Kaan Yılmazsoy (Mühendislik ve Mimarlık Fak. Mimarlık Bölümü)
İstanbul Kültür Üniversitesi

Mustafa Aydın Avunduk (Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Meltem Ayvalı (Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Begum Calı (Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Musa Daner (Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Evin Eriş (Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Osman Can Ömürçalı (Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Yeditepe Üniversitesi

Mithat Can İcen (İnşaat Fakültesi İnşaat Mühendisliği  Bölümü)
İstanbul Teknik Üniversitesi

Murat Türker (İnşaat Fakültesi İnşaat Mühendisliği  Bölümü)

Bekir Doğukan Yılmaz (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Bihter Yılmaz (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
İstanbul Teknik Üniversitesi

Aslı Uğur (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Volkan Uğur (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Evren Burak Top (İnşaat Fakültesi İnşaat Mühendisliği  Bölümü)
İstanbul Teknik Üniversitesi

Bulut Çağdaş (Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği  Bölümü)
Dokuz Eylül Üniversitesi

Hakan Sevinc (Mühendislik Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Özgür Tok (Mühendislik Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Anadolu Üniversitesi

Zolboo Baatarzevseg (Mühendislik ve Mimarlık Fak. Mimarlık Bol.)

Engin Ozden (Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Cemalettin Sarp (Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Mikail Şahin (Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Ümran Yılbaşı (Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Anadolu Üniversitesi

Görkem Haluk Akkaya (Mühendislik Fak. İnşaat Muh. Bölümü)
Dokuz Eylül Üniversitesi

Aygul Aydın (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Cansu Cevher (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Pınar Calışır (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Semih Nehar Nalbantoğlu (Mühendislik Fak. İnşaat Muh. Bölümü)

Hilal Tuncer (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Gökçe Yavuz (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Karadeniz Teknik Üniversitesi

Oya Eskin (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Sıddık Guvendi (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Karadeniz Teknik Üniversitesi

Burak Tornuk (Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği  Bölümü)
Dokuz Eylül Üniversitesi

Emin Eşref Akbay (Mühendislik Mimarlık Fak. İnşaat Muh. Bölümü)

Emin Ayduran (Mühendislik Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Bilgehan Kılıc (Mühendislik Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Selçuk Üniversitesi

© 2014 - Türk Yapısal Çelik Derneği