TR|EN
Güncel
E-Bülten Aboneliği
Casp 2022
EUROCORR
Çelik Yapılar Extra
Tevfik Seno Arda Lisesi
Etkinlikler > Yarışmalar > SteelPRO
Yarışma: 5 - Yıl: 2008

İkinci Turda Elenenler


İkinci Turda Elenenler

Erdem Dokuzer (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Tolga Kunkul (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Ersin Pirgun (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)

Güçlen Tekeli (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Çukurova Üniversitesi 

Fulya Arabacıoğlu (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Ayşen Şahinkarakaş (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
İstanbul Teknik Üniversitesi 

Altan Şahinkaraş (İnşaat Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)
Yıldız Teknik Üniversitesi 

Ali Başar Ayan (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Özge Fırtına (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Aslıhan Kılıç (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

İbrahim Koşay (İnşaat Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)
İstanbul Teknik Üniversitesi 

Muhammet Başeğmez (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Hüseyin Bolat (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)

Salih Demirkaya (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Fatih Özay (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Gazi Üniversitesi

Burçin Baykurt (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Hilal Dundar (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Özgün Onur Polat (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
İstanbul Teknik Üniversitesi

Onurcan Çakır (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Gamze Doğan (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
İstanbul Teknik Üniversitesi

Ekin Özer (Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)
Boğaziçi Üniversitesi 

İsmail Gürkan Arıcı (İnşaat Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)

Şafak Arslan (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Esra Can (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Ömer Güleryüz (İnşaat Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)

Özgü Öksüz (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
İstanbul Teknik Üniversitesi 

Ali Erman Aydın (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi İnşaat Müh. Böl.)
Süleyman Demirel Üniversitesi

Kemal Serkan Demir (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Yavuz Erman Gören (İnşaat Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)

Melis Muratoğlu (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Yıldız Teknik Üniversitesi 

Serkan Temel (Mühendislik Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Murat Tırpancı (Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)
Kocaeli Üniversitesi

İdil Aygünal (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Merve Bulut (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Ahmet Naci Tamgüney (İnşaat Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)

Özlem Tuğba Yenimazman (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
İstanbul Teknik Üniversitesi

Elif Akbulut (Mühendislik Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Aykut Batman (Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)

Bekir Demirak (Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)

Özden Özgenç (Mühendislik Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Ece Unver (Mühendislik Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Kocaeli Üniversitesi

İrem Avcı (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Mehmet Gökhan Durmaz (İnşaat Fakültesi İnşaat Müh. Bölümü)

Gökhan Erdur (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Selin Erişir (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Gülzade Merve İnce (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
İstanbul Teknik Üniversitesi

Sibel fiavklı (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Yıldız Teknik Üniversitesi 

Altay Altunkozaoğlu (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Ahmet İrfan Ertiş (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Muhammet Tarık Hacıoğulları (İnşaat Fakültesi İnşaat Müh. Bölümü)

Ahmet Halit Yılmaz (İnşaat Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)
İstanbul Teknik Üniversitesi 

Emrah Demir (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Seçil Tezer (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Sinan Uyar (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Mimar Sinan Üniversitesi

İlker Tümer (Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)

Barış Yomralıoğlu (Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)
Sakarya Üniversitesi 

Turan Altıntaş (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Ahmet Hüner (İnşaat Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)

Murat Türker (İnşaat Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)

Bekir Doğukan Yılmaz (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Bihter Yılmaz (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
İstanbul Teknik Üniversitesi 

Murat Alper Dumlu (İnşaat Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)

Pelin Gürkan (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Serdar Kızıltaş (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Yıldız Teknik Üniversitesi 

Özgün Dil (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Funda Doğru (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Leyla Nuriye İlman (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Yıldız Teknik Üniversitesi

Mehmet Çetin Özsarı (İnşaat Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)
İstanbul Teknik Üniversitesi

Mehmet Dağaşan (İnşaat Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)

Mustafa Karaaslan (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Fehmi Karabulut (İnşaat Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)

Zuhal Kaya (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Mine Terzi (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Yıldız Teknik Üniversitesi

Emre Bal (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Selen Sarıkulak (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Erman Togay (Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)
Orta Doğu Teknik Üniversitesi

Derya Fidan (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Gulcin GökTürk (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Sutki İsmaili (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Ernis Puca (Mühendislik Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Orta Doğu Teknik Üniversitesi

Murat Arda Uğurlu (Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)
Dokuz Eylül Üniversitesi

Eşref Taner İlerde (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Hakan Kaytan (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Mutlu Oral (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Ahmet Özbek (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)

Ali Öztaş (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi 

Sercan Ceylan (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)

Burak Özel (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)
Selçuk Üniversitesi

Sevil Ertürk (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Yasemin Kaya (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Uludağ Üniversitesi 

Mehmet Alper Bozna (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Ayşe Deniz Bulut (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Muharrem Zafer Kılıçbay (Mühendislik Fak. İnşaat Mühendisliği Böl.)

Ümit Soyden (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Karadeniz Teknik Üniversitesi

© 2014 - Türk Yapısal Çelik Derneği