TR|EN
Güncel
E-Bülten Aboneliği
Casp 2022
EUROCORR
Çelik Yapılar Extra
Tevfik Seno Arda Lisesi
Etkinlikler > Yarışmalar > SteelPRO
Yarışma: 5 - Yıl: 2008

İlk Turda Elenenler


İlk Turda Elenenler

Fatih Gümüş (İnşaat Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)

Nasuh Sala (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Yıldız Teknik Üniversitesi 

Cağla Çebioğlu (İnşaat Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)

Gülce Kuntay (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Sibel Kurugül (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Şahin Recan (İnşaat Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)

Gözde Şahin (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
İstanbul Teknik Üniversitesi 

Cağlar Bodur (Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)

Burcu Çetin (Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)

Bahar Tolan (Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)
Kocaeli Üniversitesi

Pınar Kabaoğlu (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Cem Topçu (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Bahçeşehir Üniversitesi 

Benil Çolak (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
İstanbul Teknik Üniversitesi 

Fatih Erbay (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)
Balıkesir Üniversitesi

Emir Alimoğlu (Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)
Orta Doğu Teknik Üniversitesi


Ali
İstikbal (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Ahmet Özbilen (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Beykent Üniversitesi

Melike Erdağ (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Cansu Vardan (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
İstanbul Teknik Üniversitesi
 

Murat Cenk Erdurak (Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)

Dostcan Sevim (Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)
Boğaziçi Üniversitesi

Papatya Ejder (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Anadolu Üniversitesi 

Erk Ekin (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)

Fatih Nalçacı (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi

Işıl Akgül (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Abdulkerim Gökbulut (İnşaat Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)

Canan Güntürkün (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Abdullah Kocamaz (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Başak Şahin (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
İstanbul Teknik Üniversitesi

Deniz Düvenci (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Samim Magriso (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
İstanbul Teknik Üniversitesi

Necati Cağlar Samat (Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Böl.)
İstanbul Üniversitesi

Tolga Enhoş (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)
İstanbul Kültür Üniversitesi

Ezgi Er (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Meltem Erdil (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Egemen Sarıtabak (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Recep Can Okay (İnşaat Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)
İstanbul Teknik Üniversitesi 

Mine Alanat (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Ayşegül Arküden (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Cihan Çelik (İnşaat Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)

Gamze Gündoğan (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Süleyman Onur Karaca (İnşaat Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)

Nihal Özkaya (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Yıldız Teknik Üniversitesi 

Hüseyin Can Alnıpak (İnşaat Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)

Mert Öğretmen (İnşaat Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)
İstanbul Teknik Üniversitesi

Talha Battal (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Ceyhan Cağlayan (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Yıldız Teknik Üniversitesi

İslam Durmuş (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Mustafa Kaya (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
İstanbul Kültür Üniversitesi

Yasin Ertok (İnşaat Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)
Yıldız Teknik Üniversitesi 

Mehmet Akif Eyigün (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
İstanbul Teknik Üniversitesi

Kamil Şükrü Aydoğan (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Lokman Canbolat (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği Böl.)

Beytullah Palancı (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
İstanbul Kültür Üniversitesi

Sedat Kuntaş (İnşaat Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)

Halidun Şenkal (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Işıl H. Uysal (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
İstanbul Teknik Üniversitesi

Abdul Kerim Erdem (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Metin Sağır (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Erciyes Üniversitesi

Semi Emrah Aslay (Mühendislik-Mimarlık Fak. İnşaat Mühendisliği Böl.)
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi

Damla Dilber (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Gulcan Ozek (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Zeynep Tuna (Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)

Orta Doğu Teknik Üniversitesi

Melih Başaran (Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)

Murat Bilen (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Burçin Mızrak (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
Orta Doğu Teknik Üniversitesi

Hasan Hüseyin Çifçi (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Bekir Fidan (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)

Eyüp Kamacı (Mühendislik-Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)
Selçuk Üniversitesi 

Zafer Atacan (Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)

Osman Berat Güner (Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)

Erhan Korutürk (Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)

Deniz Özyurt (Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)
Celal Bayar Üniversitesi

Pelin Kurultay (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Hasan Polat Taş (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)

Reyyan Tokaç (Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü)
İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü

© 2014 - Türk Yapısal Çelik Derneği